Contact leerkracht

Baukje Buitenga
b.buitenga@ckcdrenthe.nl
 
Herma Dijkstra
h.dijkstra@ckcdrenthe.nl
 
Janet Emons
j.emons@ckcdrenthe.nl
 

Cora Funken
c.funken@ckcdrenthe.nl
 

Gera Geleijns
g.geleijns@ckcdrenthe.nl
 
Anita Heeroma
a.heeroma@ckcdrenthe.nl
 

Sanne Jansen
s.jansen@ckcdrenthe.nl
 

Are van Horssen
a.vanhorssen@ckcdrenthe.nl
 
Henriët IJszenga
h.ijszenga@ckcdrenthe.nl
 
Miranda Palmbergen
m.palmbergen@ckcdrenthe.nl
 
Marry Jansens
m.jansens@ckcdrenthe.nl
 
Rosemarie Janssen
r.janssen@kcgdrenthe.nl
 
Inge Gaasbeek
i.gaasbeek@ckcdrenthe.nl
 
Judith Kort
j.kort@ckcdrenthe.nl
 
Joke Kuntz
j.kuntz@ckcdrenthe.nl
 
Frans Noordhuis
f.noordhuis@ckcdrenthe.nl
 

Hannie Oosting
h.oosting@ckcdrenthe.nl
 

Sien Pattiruhu
s.pattiruhu@ckcdrenthe.nl
 

Gea van Schaik
g.vanschaik@ckcdrenthe.nl
 

Marjolijn Schurer
m.schurer@ckcdrenthe.nl
 

Fennie Siebring
f.siebring@cogdrenthe.nl
 
Kelly Sloot
k.sloot@ckcdrenthe.nl
 

Connie Spruijt
c.spruijt@ckcdrenthe.nl
 

Vera Verbeek

v.verbeek@ckcdrenthe.nl
 

Evelien Vredevoort
e.vredevoort@ckcdrenthe.nl
 

Lisette Zandvoort
l.zandvoort@ckcdrenthe.nl
 

Hanna Wildeboer
h.wildeboer@ckcdrenthe.nl
 

Marieke Douma
m.douma@ckcdrenthe.nl
 
Viola Woltjer
v.woltjer@ckcdrenthe.nl
 
 
Miranda Ehmen
vakleerkracht gymnastiek
m.ehmen@ckcdrenthe.nl
 

Frank Meines/Yvonne Dallinga
conciërge

y.dallinga@ckcdrenthe.nl
 

Henny Holvast
administratie
administratie.scharmhof@ckcdrenthe.nl
h.holvast@ckcdrenthe.nl

 

 

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.